Reinfried Wagner *
(Klagenfurt 1973 geb.) "Ohne Titel", signiert R. Wagner, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 41 x 29 cm, gerahmt, verglast Blatt partiell mit Oberflächenmängel
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
04.09.2019 - 10:16
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Reinfried Wagner *
Expert: Doris Ebner
Doris Ebner
doris.ebner@dorotheum.at
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 04.09.2019 - 10:16 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | online |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)